Mobelix obrovský výprodej

V prodejnách nábytku Mobelix pokračuje obrovský výprodej. Akční slevy až 66% na veškerý nábytek můžete využívat až do 18.1.2015. V obrovském výprodeji najdete velké množství sedacích souprav, obývacích stěn, ložnic, dětských pokojů, doplňkového nábytku, závěsů, svítidel, domácích textilií a poslední kusy nábytku za neuvěřitelně nízkou cenu.

Ve speciální nabídce Mobelix najdete luxusní vybavení do vaší ložnice za jedinečnou cenu. Velká moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi právě teď v Mobelix za 7 999 Kč a velká dvoulůžková postel se 2 nočními stolky s osvětlením vás nyní vyjde v Mobelix na neuvěřitelných 7 499 Kč. Hledáte elegantní, prostornou a snadno udržitelnou sedací soupravu? Rohová sedací souprava splňující všechny vaše kritéria koupíte v Mobelix za 13 999 Kč. Právě teď také máte možnost využít v Mobelix jedinečného nábytkového programu do obývacího pokoje, který má pro vás velký výběr jednotlivých elementů za zvýhodněné ceny.

Vedle ložnicového a obývacího programu najdete v zimním výprodeji celou škálu úložných prostor, jako jsou prostorné regály za 999 Kč, kde pohodlně vše uložíte. Vedle nábytku můžete v Mobelix pořídit různé doplňky mezi kterými najdete krásnou deku s vašim čtyřnohým mazlíčkem za 249 Kč, barevnou záclonu za 279 Kč, nebo umělou kožešinu k vašemu krbu za 199 Kč.

Nakonec si pro všechny Mobelix připravil výprodej kuchyní a jídelen za neuvěřitelné ceny. Velká prostorná kuchyně včetně dřezu, digestoře, chladničky, varné desky a vestavné trouby právě teď za 69 999 Kč.

Veškerou nabídku si můžete prohlédnout v novém letáku Mobelix.


Publikováno 13.1.2015 v kategorii Mobelix, , , , , , , , , , , , , , , , ,


Napsat komentář