Novoroční slevy v Asko nábytku

Oslavte s prodejnou Asko nábytek opožděně začátek nového roku. Asko nábytek má pro všechny připravené novoroční slevy na nábytek 20% + 15% navíc. Tato probíhá od dnešního dne do 25.1.2015 nebo do vyprodání zásob. Dlouho neotálejte a maximálně využijte tyto skvělé novoroční slevy.

Novoroční sleva má nachystanou celou řadu nábytku za velmi nízké ceny. Potřebujete velkou sedací soupravu, na kterou se vejde celá vaše rodina ? Velká moderní sedací souprava stojí v novoročním výprodeji pouhých 16 999 Kč. K moderní sedací soupravě patří i nová luxusní obývací stěna za super cenu 5 599 Kč. Potřebuje velkou skříň, kde můžete uložit veškeré své módní kousky? Velkou prostornou pětidveřovou skříň v různém provedení můžete pořídit za 9 999 Kč. Začněte nový rok s uklizeným stolem. K tomu vám pomůže PC stůl s komodou a prostornou pracovní plochou za 4 999 Kč. V novoročním výprodeji Asko nechybí ani velký výběr kuchyní. Mezi jdu z nich patří kuchyňský kout nobilia za 54 999 Kč. Více z této nabídky si můžete prohlédnut v letáku Asko.

Nakonec vám novoroční výprodej přináší slevu 20% na obrazy a 15% slevu na koberce. Jako třešinkou na dortu má Asko pro všechny návštěvníky jedinečnou možnost výměny starého za nové. Přineste své staré hrnce bez ohledu na to, jakou mají značku, velikost nebo v jakém jsou stavu a získejte za ně sadu nových hrnců za akčních 749 Kč.

Akční výprodej probíhá ve všech prodejnách v ČR a na e-shopu Asko. Asko prodejny můžete navštívit v těchto městech: Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň, Zlín, Teplice, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Tábor, Chomutov a Znojmo.


Publikováno 8.1.2015 v kategorii Asko, , , , , , , , , , , , ,


Napsat komentář